New Art of DooH – креативна вулична рекламна інсталяція – новий стиль для вашого фасаду

Ми представили одне з наших "Out Of The Box Solutions" в області зовнішньої реклами: кінематичний «десерт», що складається з рухомої світлодіодної відеостіни і світлодіодної відеопідлоги, що одразу привертають вашу увагу! Чудовий візуальний результат завдяки оптимальній синхронізації різних елементів, таких як задня LED відеостіна, кінематична передня LED відеостіна, світлодіодна відеопідлога та синхронно відображенню контенту на цих елементах.

LED CITY BOARD – готове рішення для центру міста

Це проста і легка конструкція для швидкої інсталяції та ефективного використання на вулицях, в пішохідних зонах і торгівельних центрах. LED CITY BOARD – швидке налаштування , зручне підключення, просте технічне обслуговування.

EKTA 3D – дивовижні враження від технології 3D та жодного головного болю

Компанія ЕКТА рада була продемонструвати на нашому стенді на виставці ISE 2019 кращу з коли-небудь створених світлодіодних 3D відеостін. Навіть після багатогодинного перегляду відео або роботи з зображенням на цій світлодіодній відеостіні глядач не відчуває головного болю, як це часто буває з іншими 3D приладами. Ми віддані нашому цьогорічному девізу на виставці ISE «Taste The True Colors». 3D відео без мерехтіння зображення. Вражаюча глибина і якість 3D зображення. Ідеальне відтворення зображення без появи артефактів в 3D режимі.

Інноваційні LED технології для промислового освітлення

Київ, 18 жовтня 2017 р.

У 2017 році Калуська ТЕЦ в Івано-Франківській області святкує своє 50-річчя. З нагоди ювілею було заплановано та проведено низку заходів із модернізації обладнання на підприємстві, а також реалізовано архітектурне підсвічування будівель. В якості джерел світла для підсвічування споруд станції були обрані LED світильники компанії ЕКТА.

Продовжити

Екран ЕКТА у Федеральному міністерстві економіки та енергетики Німеччини

Екран ЕКТА у Федеральному міністерстві економіки та енергетики Німеччини

У серпні в одному з конференц-залів Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини у Берліні було встановлено високоякісний світлодіодний екран 2,68 мм виробництва ЕКТА.

Зібраний із нових модулів серії FrameLED, екран займає площу 12,3 квадратних метри і використовує технологію "розумного кластера" для найвищої якості зображення.

Продовжити

УКРАЇНСЬКЕ ТБ ВИБИРАЄ EKTA

Телеканал «Прямий»

Київ, 5 вересня 2017 року

Телеканал «Прямий» оснастив студію новим світлодіодним дисплеєм EKTA.

У телевізійній студії українського телеканалу «Прямий» для трансляції новинного медіаконтенту встановлено світлодіодний екран EKTA (серія LVM 3C-P) з кроком пікселя 3 мм. Рішення було реалізовано у співпраці з креативним системним інтегратором VisionHOUSE протягом двох тижнів.

Продовжити

Світодіодні технології: Комфорт і безпека на дорогах

Выставкв «АВТОТРАССА»

Київ, 20 квітня 2017 р.

На міжнародній дорожньо-будівельній виставці «АВТОТРАСА» компанія ЕКТА представила власні розробки для ефективного освітлення доріг і автомагістралей, а також презентувала серійну модель дорожнього знака змінної інформації для систем інтелектуального управління транспортним рухом.

12-14 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулось офіційне відкриття міжнародної виставки-форуму «АВТОТРАСА: Дороги. Мости. Тунелі» за участю Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна і голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака. На стенді компанії ЕКТА була представлена серія світлодіодних світильників і дорожній знак власного виробництва.

Продовжити

  • 1
  • 2